• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Odkryj urok zakładów sportowych

Co zrobić, aby nigdy nie być na minusie u bukmacherów?
Mam kilkuletnie doświadczenie w temacie bukmacherki – jednakże niestety jest tak, iż straciłem niemałe pieniądze. I dopiero od roku nareszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
A co takiego się stało? Cóż, generalnie wychodzę z takiego założenia, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać dużą ilość spotkań. To naturalnie ma wiele sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają bardzo duże pieniądze właśnie na takich ludziach, którzy w taki sposób grywają. A więc trzeba nieco zmienić własną strategię – o wiele lepszym wyjściem jest to by postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie w większości przypadków sytuacja jest taka, iż generalnie obstawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, minimum 2. Uważam, że to bardzo korzystne, iż mam możliwość poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się własnymi typami. Lubię, gdy ludzie tak robią, ponieważ jeśli się znają, to w zasadzie są bardzo pomocni. Chciałbym także nieco wspomnieć o psychice – czyli generalnie czymś niesamowicie wskazanym jest to by nie uważać, iż OK jest to, aby nieustannie grywać. Należy robić sobie przerwy – są one wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

1. Zobacz teraz

2. Przeczytaj to

3. Dowiedz się teraz

4. Przejdź do strony

5. Sprawdź teraz

Categories: Sport

Comments are closed.