• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Czy umiemy dbać o swoje zdrowie?

Z jakich powodów chorujemy?
Wiele zależy od genów – a wiadomo, że ciężko dbać o własne zdrowie, jeśli po prostu we własnym DNA mamy tak jakby zapisane problemy sercowe bądź ponadstandardowe ryzyko raka. Jednakowoż naturalnie niesłychanie wiele zależy od naszego życiowego stylu. W takim razie naprawdę często ludzie chorują, bo po prostu nieodpowiednio żyją. Doskonale to można zauważyć, gdy spojrzymy na USA. W owym jakże wielkim kraju są stany, gdzie zamieszkuje ponadprzeciętna liczba „grubasów”, ale odnajdą się także takie miejsca, w których kult pięknego wyglądu jest bardzo silny, zatem zamieszkuje je sporo mniejsza ilość osób zmagających się z nadwagą.
– Odpowiednia dieta! Naturalnie nigdy nie należy popadać w paranoję, odmawiać sobie wszystkich żywieniowych przyjemności, ale jakby nie patrzeć nie powinniśmy zbytnio przesadzać ze zbędnymi kaloriami. Należy zachować odpowiedni umiar w żywieniu.
– Dużo więcej ruchu! Zatem sporo więcej się ruszajmy, ograniczmy używanie auta, uprawiajmy sporty. Być może basen, piłka nożna czy bieganie? Dobra informacja dla chcących trochę więcej jeść: kiedy człowiek regularnie uprawia sport, może trochę więcej jeść – bez tycia.

1. Kliknij

2. Przejdź dalej

3. Sprawdź to

4. Przeczytaj więcej

5. Przejdź do strony

Categories: Medycyna

Comments are closed.